Boże Ciało 2024

Z całego serca dziękuję wszystkim za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Uwielbiliśmy Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie dając wyraz naszej wiary i miłości za to, że Jezus został z nami w Eucharystii. Dziękuję służbie liturgicznej, ministrantom, kościelnym, szafarzom, organistom, pocztom sztandarowym Żywego Różańca, III Zakonu św. Franciszka, Dzieciom Maryi, górnikom, strażakom, dziękuję dzieciom w strojach komunijnych, niosącym sztandarki, sypiącym kwiatki, dzieciom z dzwoneczkami, rodzicom, Pani Katechetce, strażakom niosącym baldachim. Serdeczne Bóg zapłać tym, którzy przygotowali ołtarze Bożego Ciała za włożony trud i serce, za piękne dekoracje domów, okien, za ofiarowane kwiaty do kościoła – wszystkim za wszystko serdecznie dziękuję. Bóg zapłać także za udział w procesji oktawy Bożego Ciała. Niech Jezus Chrystus wynagrodzi swym błogosławieństwem.