Ogłoszenia – 12 kwietnia 2020

NIEDZIELA – NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
Msze św. o godz. 8:00, 10:30, 12:00.
W dniu dzisiejszym przeżyjmy bardziej uroczyście nasze rodzinne śniadanie i inne posiłki, pamiętając o modlitwie dziękczynnej Jezusowi Chrystusowi za dar zbawienia i za obecność Zmartwychwstałego pośród nas.

PONIEDZIAŁEK – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Msze św. jak w każdą niedzielę.
15:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

NIEDZIELA – II NIEDZIELA WIELKANOCNA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
15:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Nadal obowiązują ograniczenia na czas epidemii – na Mszy może być jedynie pięć osób. Dlatego do kościoła mogą przyjść tylko przedstawiciele rodziny, która ma zamówioną intencję. Wejście do kościoła przez zakrystię.

Zachęcam do korzystania z telewizyjnych, radiowych lub internetowych transmisji Mszy św. i nabożeństw – na You Tubie transmitowane są Msze i nabożeństwa z naszego parafialnego kościoła. Proszę pamiętać o możliwości Komunii duchowej, poprzedzając ją zawsze wzbudzeniem doskonałego żalu.

Została utworzona nowa strona parafii. Znajduje się pod nowym adresem – www.parafia.ksiazenice.net.pl

„Gość Niedzielny” – zbawienie już przyszło i czym jest; jak traktować objawienia prywatne?; nieznana historia kard. Wyszyńskiego.

„Mały Gość Niedzielny” – Całun Turyński – nauka i wiara; zakładka z modlitwą przed świętym Całunem; dom pokoju w Betlejem.
Czasopisma w przedsionku kościoła.

Ofiary na utrzymanie i funkcjonowanie parafii i kościoła można wpłacać na konto parafialne: Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy / Oddział w Leszczynach, numer 51 8454 1095 2031 0027 3488 0001 Bóg zapłać za okazaną troskę o parafię i nasz kościół.