Ogłoszenia parafialne – 27 grudnia 2020

NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
15:30 – Nieszpory Kolędowe.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.

PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚWIETYCH MLODZIANKÓW
10:00 – Msza w intencji dzieci ze specjalnym błogosławieństwem.
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Brzozy 1 – 51.

WTOREK
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Brzozy 4 – 38.

CZWARTEK – Ostatni Dzień Roku Kalendarzowego
15:00 – spowiedź św.
16:00 – Msza św. w intencji parafian.
po Mszy Nabożeństwo ekspiacyjno dziękczynne.

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI
NOWY ROK
kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
po Mszy o godz. 800 – Nabożeństwo do Serca Jezusowego.

SOBOTA
po Mszy o godz. 700 – Nabożeństwo do Serca Maryi.
17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Brzozy 40 – 56.

NIEDZIELA – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
kolekta na potrzeby naszej parafii.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: dodatek specjalny: Litania do Dzieciątka Jezus; dlaczego 25 grudnia uznano za datę narodzin Jezusa; o świętych, którym malutki Jezus pozwolił się wziąć na ręce. (Numer podwójny cena 10 zł).

Nabożeństwa Kolędowe – zapraszam przedstawicieli domów i rodzin. Na nabożeństwie będzie wspólne kolędowanie, modlitwa w intencji rodzin, poświęcenie wody (proszę przynieść butelkę z wodą) i błogosławieństwo. Każda rodzina otrzyma zestaw – kreda, węgielek, mirra, aby w domu wspólnie się pomodlić, pokropić wodą święconą i oznaczyć drzwi symbolem kolędowym.

„NAZARET MOIM DOMEM” – modlitewny „Szturm do Nieba” trwa od 25.12.2020 do 02.02.2021 roku. Rodziny (osoby), które chcą przystąpić do tej modlitwy proszone są o wpisanie się na listę, która znajduje się na stoliku pod chórem.