Ogłoszenia parafialne – 13 czerwca 2021

NIEDZIELA – XI NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.
15:15 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

PONIEDZIAŁEK
18:45 – spotkanie młodzieży klasy VII oraz tych, którzy chcą przystąpić do bierzmowania w 2022 roku.

ŚRODA
19:15 – spotkanie Rady Parafialnej na probostwie.

CZWARTEK
17:00 – Msza szkolna, zapraszam wszystkie dzieci.

PIĄTEK
17:30 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

SOBOTA
8:00 – zbiórka ministrantów.
9:00 – spotkanie Dzieci Maryi.
17:00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (spowiedź św.).

NIEDZIELA – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół kościoła.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na lipiec 2021 roku.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: opowieść o kobiecie, której numer obozowy z Auschwitz ucałował papież Franciszek; reportaż o krakowskiej bazylice jezuitów, gdzie przed stu laty dokonano aktu ofiarowania Polski Sercu Pana Jezusa.

Za nami kolejny miesiąc licytacji na rzecz Krzysia Gorzawskiego, w którym zakończyliśmy aż 350 licytacji, dzięki którym na internetową zbiórkę portalu pomagam.pl wpłynęło19.180 zł. W zeszłą niedzielę Krzyś wraz z rodzicami wyjechał do Niemiec, gdzie odbyła się operacja sfinansowana dzięki zebranym środkom. Nadal zbierane są pieniądze na zakup pionizatora i dalszą rehabilitację chłopca, a do pełnej kwoty 75 tys. zł brakuje około 10.000 zł. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za już otrzymane wsparcie i zapraszamy do dalszych licytacji na facebookowej grupie „Droga Krzysia do samodzielności – licytacje”.

Burmistrz Gminy i Miasta zaprasza na szczepienie przeciw COVID-19 do punktu szczepień w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym. Osoby, które zapiszą się do środy 16 czerwca zostaną zaszczepione jeszcze w najbliższym tygodniu szczepionką Pfizer, a drugą dawkę otrzymają już po 21 dniach. W punkcie są stale obecni lekarze i jest możliwość zaszczepienia także dzieci powyżej 12 roku życia. Zapisy bezpośrednio w CKE, tel. Pod numerem 506 588 527 oraz przez Internetowe Konto Pacjenta.

ZAPOWIEDZI
II. KURPANIK Sebastian, stan wolny, zam. Rybnik
BIAŁASZEK Laura, stan wolny, zam. Książenice.