Ogłoszenia parafialne – 20 czerwca 2021

NIEDZIELA – XII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na wymianę kostki brukowej wokół naszego kościoła, Bóg zapłać za złożone ofiary.

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA
17:00 – Msza na zakończenie roku szkolnego, zapraszam wszystkie dzieci, aby podziękować Panu Bogu.

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).

8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).
17:15 – spowiedź św.
20:15 – czuwanie modlitewne maryjne przed odpustem
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NIEPOKALANEGO SERCA NMP
11:00 – SUMA ODPUSTOWA
15:30 – Nieszpory Odpustowe.
Kazania wygłosi ks. Andrzej Marcak, proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Czuchowie.
kolekta na potrzeby naszej parafii.

W zakrystii można składać kartki z intencjami na IV kwartał 2021 roku (październik, listopad, grudzień).

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: dodatek: tekst litanii do św. Józefa z nowymi wezwaniami; jaką drogą człowiek dochodzi do wiary?; jakie są źródła pandemii?
„Mały Gość Niedzielny” – wyrusz w podróż po Polsce z „Małym Gościem” i delektuj się niesamowitymi widokami; o wyjątkowym rezerwacie przyrody w Kenii.

I. GAŃCZORZ Jakub, stan wolny, zam. Książenice
GAWRYJOŁEK Magdalena, stan wolny, zam. Czerwionka.