Ogłoszenia parafialne – 12 grudnia 2021

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ADWENTU
Niedziela Radości ( Gaudete ).
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za złożone ofiary.

PONIEDZIAŁEK
16:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

PIĄTEK
18:00 – zbiórka ministrantów.

SOBOTA
9:00 – spotkanie Dzieci Maryi.
16:00 – spowiedź św.
20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – IV NIEDZIELA ADWENTU
kolekta specjalna na remont ubikacji i kaplicy przedpogrzebowej.

RORATY – od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – w tyle kościoła można zakupić świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom (Caritas); opłatki, kartki świąteczne, kalendarze i dewocjonalia.

ODWIEDZINY CHORYCH przed świętami w poniedziałek 20 grudnia (strona wschodnia) i we wtorek 21 grudnia (strona zachodnia) od godz. 8:00. Proszę o zgłoszenie w zakrystii.

W niedzielę 19 grudnia po Mszach św. w naszym kościele odbędzie się kiermasz dla Krzysia Gorzawskiego. Podczas kiermaszu będzie można nabyć wypieki oraz świąteczne dekoracje, a zebrane środki zostaną przekazane na dalsze leczenie i rehabilitację małego mieszkańca Książenic. Osoby, które chciałyby się włączyć w organizację kiermaszu i przekazać na jego cel świąteczne smakołyki, prosimy o ich dostarczenie do zakrystii w sobotę 18 grudnia w godz. 8:00 do 10:00. Szczegóły na stronie internetowej www.razemdlaksiazenic.pl

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: kolejny odcinek adwentowej szkoły modlitwy – o Modlitwie Jezusowej; na co na pewno nie czekać w Adwencie; sylwetka arcybiskupa koadiutora Adriana Galbasa. W następnym numerze „Gościa Niedzielnego” płyta z kolędami polskich sióstr karmelitanek z Islandii zaś w „Małym Gościu Niedzielnym” płyta z kolędami w wykonaniu Arki Noego.