Nawiedzenie obrazu Niepokalanego Serca NMP w rodzinach naszej parafii

Wraz z nabożeństwami Kolędowymi rozpoczęła się w naszej parafii peregrynacja obrazu Niepokalanego Serca NMP po domach i rodzinach.

Niech to będzie kolędowanie Maryi w naszych wspólnotach rodzinnych dla odnowienia życia modlitewnego w rodzinach.

Obraz będzie zabierany z kościoła do domu po Mszy wieczornej i przyniesiony do kościoła następnego dnia. Na nawiedzenie będą przyjmowane zapisy w zakrystii, która rodzina na jaki dzień chce przyjąć Maryję do swojego domu.

Nawiedzenie zaplanowane jest na dwa lata, ponieważ w Książenicach jest około 630 domów, a w roku 2023 będziemy obchodzić stulecie powstania naszej parafii.

Serdecznie zapraszamy do przeżycia tego spotkania Niepokalanego Serca NMP w naszych rodzinach dla odnowienia i pogłębienia wiary, nadziei i miłości.