Ogłoszenia parafialne – 20 luty 2022

NIEDZIELA – VII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta specjalna na remont ubikacji i kaplicy przedpogrzebowej, Bóg zapłać za złożone ofiary.

WTOREK
ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA, Apostoła

PIĄTEK
8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona wschodnia).
nieczynna kancelaria parafialna.

SOBOTA
8:00 – ODWIEDZINY CHORYCH (strona zachodnia).
16:30 – spowiedź św.

NIEDZIELA – VIII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na potrzeby naszej parafii.

W niedzielę 20 lutego alumni Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego rozpoczynają rekolekcje przed święceniami diakonatu. Polecamy ich oraz rekolekcjonistę modlitwie wszystkich wiernych. Święcenia odbędą się w sobotę 26 lutego.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na marzec 2022 roku.

Panie z Koła Gospodyń zaprasza na tradycyjną zabawę ostatkową, która odbędzie się 1 marca 2022 r. Szczegóły na plakatach i pod nr telefonu 697 889 099.

W zakrystii, jeszcze do przyszłej niedzieli, można opłacać miejsca w ławkach (10 zł na rok).

Rekolekcje dla dzieci szkolnych odbędą się w naszym kościele od 2 do 4 marca 2022 roku – o godz. 12:00 – klasy od I do III, zaś o godz. 14:00 – klasy od IV do VIII. Rekolekcje wygłosi franciszkanin ojciec Dorian Plas, który był na misjach w Afryce.

Rekolekcje wielkopostne parafialne odbędą się od 24 do 27 marca 2022 roku – rekolekcje wygłosi Ksiądz Prałat Stanisław Gańczorz.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: list papieża Benedykta XVI stanowiący odpowiedź na stawiane mu zarzuty; o pracy nad scenariuszem filmu o ks. Franciszku Blachnickim.

„Mały Gość Niedzielny” – specjalna ściereczka z mikrofibry; zachęta by nie zmarnować Wielkiego Postu (propozycje); o wyjątkowości oka ludzkiego.