Ogłoszenia parafialne – 6 listopada 2022

NIEDZIELA – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na renowację Krypty Katedry w Katowicach, Bóg zapłać za ofiary.

ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
8:00 – Msza w intencji Ojczyzny.

NIEDZIELA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na budowę kościoła św. Urbana w Kamionce – kazania wygłosi ks. prob. Janusz Malczyk.
Światowy Dzień Ubogich – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
Przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
15:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na grudzień 2022 roku.

Modlitwy za zmarłych zalecanych w poniedziałek i wtorek o godz. 16:45.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę oraz o powołania kapłańskie – w środę, czwartek i w sobotę o godz. 16:30.

Zachęcam do zapisywania się na nawiedzenia obrazu Niepokalanego Serca NMP w naszych domach, aby modlitwa rodzinna ożywiała wiarę i życie religijne w rodzinach naszej parafii.

Stowarzyszenie Razem dla Książenic zaprasza na czwarty wyjazd w ramach projektu „Książenicki rowerowy tysiąc”, który odbędzie się w piątek 11 listopada br. Start z parkingu przy kościele o godz. 13:00. Trasa będzie prowadziła po terenie naszego sołectwa i zakończy ją ognisko podsumowujące projekt przy leśniczówce w Książenicach. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.razemdlaksiazenic.pl na Facebooku i plakatach.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o różnych obliczach samotności – co Kościół proponuje ludziom samotnym?; o Bahrajnie, który ma odwiedzić papież Franciszek.