Ogłoszenia parafialne – 13 listopada 2022

NIEDZIELA – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
kolekta na budowę kościoła św. Urbana w Kamionce – kazania wygłosi Ks. Prob. Janusz Malczyk.
Światowy Dzień Ubogich – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
przed kościołem zbiórka na ubogich dotkniętych ubóstwem energetycznym.
15:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

18:00 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

16:15 – spowiedź św.
10:00 – próba Chóru „Vox Cordis”.
20:15 – czuwanie modlitewne.
21:00 – Apel Jasnogórski.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
kolekta na renowację parkingu przy cmentarzu.

W zakrystii można odbierać kartki z intencjami na grudzień 2022 roku.

W dniach od 13 do 20 listopada jest organizowana w parafiach zbiórka rzeczowa na rzecz potrzebujących. Zebrane produkty posłużą do przygotowania paczek dla ubogich w Ukrainie. Prosimy o przynoszenie rzeczy, które znajdują się na specjalnie przygotowanej liście. Jest ona dostępna na stronie www.katowice.caritas.pl. Dary pieniężne można składać poprzez portal internetowy www.dobrodaj.pl a także przez bezpośrednią wpłatę na konto Caritas Archidiecezji Katowickiej w ING Ban Śląski S.A. ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice nr rachunku 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062 tytuł wpłaty: „przeciwdziałanie ubóstwu energetycznemu”.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę oraz o powołania kapłańskie od poniedziałku do soboty o godz. 16:30.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: co Polacy zawdzięczają chrześcijaństwu jako naród?; o prezydentach na uchodźctwie, którzy byli depozytariuszami suwerenności