Ogłoszenia parafialne – 5 marca 2023

NIEDZIELA – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.
15:15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. kazania Pasyjne głosił będzie ks. prob. Antoni Szczypka z Czerwionki.
przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami wspierajmy modlitewnie i finansowo 1743 polskich misjonarzy posługujących w 99 krajach świata.

17:45 – DROGA KRZYŻOWA.
18:30 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

NIEDZIELA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby archidiecezji.
15:15 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na kwiecień 2023 roku.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota o godz. 16:30.

W zakrystii można składać kartki z intencjami na III kwartał 2023 roku (lipiec, sierpień, wrzesień).

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: wielkopostna katecheza o uczynku miłosierdzia – „nieumiejętnych pouczać”; jak rozumieć karę Bożą; dwugłos o raporcie C40.