Ogłoszenia parafialna – 13 sierpnia 2023

NIEDZIELA – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby naszej parafii, Bóg zapłać za ofiary.
15:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

WTOREK – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
Msze jak w każdą niedzielę.
kolekta na potrzeby naszej parafii.
błogosławieństwo ziół i kwiatów.

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JACKA, głównego Patrona archidiecezji
17:00 – Msza szkolna wakacyjna, zapraszam dzieci.

NIEDZIELA – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta specjalna na remont kaplicy i przebudowę ubikacji.
Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Boskiej Piekarskiej.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek, piątek, sobota o godz. 17:30, środa, czwartek o godz. 16:30.

Wolontariusze poszukiwani! – w naszym rejonie Czerwionka-Leszczyny, Ornontowice, Orzesze ruszyła rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki, z tego powodu poszukiwane są nowe osoby: którym nie jest obojętny los potrzebujących; potrafią poświęcić trochę wolnego czasu na rzecz bezinteresownej pomocy innym; mają ukończone minimum 16 lat. Chętnych zapraszamy do rekrutacji na stronie WWW.SUPERW.PL lub wpisując w wyszukiwarce „Szlachetna Paczka rekrutacja”.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: podsumowanie Światowych Dni Młodzieży; o Matce Chrystusa, która jest jednocześnie Matką Kościoła.

Grzegorz BARANEK, stan wolny, zam. Pszów Iwona HERDY, stan wolny, zam. Książenice
Wojciech PIECHA, stan wolny, zam. Leszczyny Marta GWÓŹDŹ, stan wolny, zam. Książenice
Łukasz LEWANDOWSKI, stan wolny, zam. Ornontowice Wiktoria SPRATEK, stan wolny, zam. Książenice
Dominik KONIK, stan wolny, zam. Książenice Katarzyna SZCZYRBA, stan wolny, zam. Jankowice