Ogłoszenia parafialne – 10 września 2023

NIEDZIELA – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na Wydział Teologiczny UŚ w Katowicach, Bóg zapłać za ofiary.

UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej Patronki archidiecezji.

16:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

CZWARTEK – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

PIĄTEK – Wspomnienie NMP Bolesnej
18:30 – spotkanie rodziców dzieci, które do I Komunii św. mają przystąpić w maju 2024 roku. (salka katechetyczna).

NIEDZIELA – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta specjalna na remont kaplicy i przebudowę ubikacji.

Różaniec o pokój na świecie, za Ukrainę i o powołania kapłańskie – poniedziałek, wtorek, piątek, sobota o godz. 17:30, czwartek o godz. 16:30.

Panie z Koła Gospodyń zapraszają mieszkańców Książenic do Sali OSP września na biesiadę z okazji 65-lecia powstania Koła. Wstęp jest wolny a tradycyjnie przygrywać będzie zespół: Alicja i Kerzysztof. Chętnych prosimy o zgłaszanie się pod nr tel. 697 889 099. Zaczynamy o godz. 17:00.

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się w środę 13 września do godz. 15:00.

Pobór podatku rolnego i od nieruchomości odbędzie się w nowej sołtysówce w dniu: 14.09.2023 (czwartek) w godz. 17:00 do 19:00.

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: objętość 100 stron na jubileusz stulecia – sylwetki redaktorów, kulisy pracy, ciekawostki. Specjalny dodatek na beatyfikację rodziny Ulmów.

ROJ Bartłomiej, stan wolny, zam. Zawiść KĘDROŃ Klaudia, stan wolny, zam. Książenice