Ogłoszenia parafialne – 14 stycznia 2024

NIEDZIELA – II NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta na potrzeby archidiecezji, Bóg zapłać za ofiary.
14:45 – JASEŁKA – po zakończeniu nagrodzenie dzieci, które brały udział w „Choince dobrych uczynków”.

17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Brzozy 1 – 51.

17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Spadkowa, Kościelna, Konwaliowa.

17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Łąkowa, Leśna.

17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Klimka 1 – 27.

17:45 – Nabożeństwo Kolędowe: ul. Klimka 31 – 81.

NIEDZIELA – III NIEDZIELA ZWYKŁA
7:15 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
kolekta specjalna na utwardzenie parkingu przy cmentarzu.
18:00 – Koncert Kolęd w miejsce Apelu Jasnogórskiego z udziałem organisty Damiana Janulka z Wodzisławia.

Różaniec o pokój na świeci, na Ukrainie, w Ziemi św. i o powołania kapłańskie: od poniedziałku do soboty o godz. 16:30.

W zakrystii są do odbioru kartki z intencjami na luty 2024 roku.

Zachęcam do włączania się do Rodziny Żywego Różańca Świętego – można uzupełnić brakujące miejsca w Różach lub utworzyć nowe. (Składka 10 zł na rok).

W zakrystii można składać kartki z intencjami na II kwartał 2024 roku (kwiecień, maj, czerwiec).

W zakrystii przez najbliższy miesiąc można opłacać miejsca w ławkach (10 zł na rok).

Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego”: o przyszłości Funduszu Kościelnego; niepokojące zapowiedzi siłowego przejmowania akt kościelnych przez Państwową Komisję ds. Pedofilii; chrześcijanie i Żydzi – 2 tysiące lat odległości.