Jutro Niedziela Palmowa w trakcie której dużo będzie się działo.

➡️ Przed Mszami o 8:00 i 10:30 na placu kościelnym będzie możliwość zakupienia palm wielkanocnych, przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej w Książenicach. Każda zakupiona palma to 10 zł przekazane na rzecz Droga Krzysia do samodzielności. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej inicjatywie.

➡️ Po Mszach o 8:00 i 10:30 zapraszamy wszystkich parafian i mieszkańców do sali OSP Książenice na Wielkanocne Smaki – poczęstunek na słodko i słono przygotowany przez mieszkańców Książenic. W sali OSP będzie również kiermasz ozdób wielkanocnych, z których dochód również zasili konto Krzysia Gorzawskiego.

➡️ a wieczorem o 18:30 zapraszamy na spektakl pt. “Krzyż wyzwoleniem” przygotowany przez chór “Vox Cordis”, Ministantów naszej parafii, Dzieci Maryi i młodzież szkolną. Spektakl odbędzie się w naszym kościele.

Serdecznie zapraszamy.